металочерепиця, профнастил, добірні елементи

ТОВ Завод «ПРОФАЛЬЯНС» динамічно ровиваюча компанія яка була заснована в 2011 році. Компанія займається виробництвом профнастилу марки ПС-8 ПС-10 ПС-20 ПК-20, ПК-45 з оцинкованого металу з полімерним покриттям, Європейського виробництва товщиною від 0,4 до 0,5 мм. Наші виробничі потужності дозволяють виготовити профнастил довжиною до 8-ми метрів. Другий основний напрямок виробництва — це металочерепиця з тонколистової сталі, покритої полімерним захисним шаром, профільованим методом холодну тиску. Також виготовляємо добірні елементи (комплектуючі) для забору, фасаду, покрівлі, як стандартні так і за індивідуальними кресленнями.
Ми будемо раді співпраці з Вами по реалізації нашої подукції на взаємовигідних умовах. Великий виробничий потенціал, Європейська якість продукції та гнучка система знижок є вагомими факторами для налагодження міцної і довгострокової співпраці.
Ми гарантуємо:
— Продукцію Європейської якості власного виробництва;
— Високий сервіс та надійну роботу наших менеджерів;
— Своєчасне виготовлення і доставку готової продукції;
— Конкурентні ціни на продукцію;
— Гнучка система знижок;

Більш детальну інформацію про матеріали і обговорення вигідних для Вас умов співпраці будемо раді обговорити при зустрічі або в телефонному режимі.

З повагою менеджер ТОВ Завод «ПРОФАЛЬЯНС»
Андрій Іващенко

Телефоны: 0977083002
ID: 23300

Внимание! Активированные программы блокировки рекламы автоматически не пропускают для прочтения текст опубликованных объявлений: Вы видите только название и контакты объявления. Для получения полной информации отключайте в браузере программу-блокировщик для нашего сайта Ostatki.in.ua. Из рекламы у нас только объявления Google.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.