Купити автономний відлякувач кротів Торнадо ОЗВ.03 за низькою ціною

Боротьба з кротами, дрібними гризунами та іншими городніми шкідниками буде ефективною лише в тому випадку, якщо використовувати правильні засоби. Саме таким засобом є відлякувач кротів Торнадо ОЗВ.03, який забезпечує надійний захист посівів і дозрілого врожаю від знищення.
Відлякувач кротів, змій «Торнадо ОЗВ.03» являє собою спеціальний прилад, який через певні часові проміжки генерує звукові коливання і вібрації. Що мешкають на ділянці гризуни сприймають такі сигнали як джерело потенційної небезпеки і залишають межі ділянки, що захищається. Площа захисту становить до 10 соток. Відлякувач Торнадо ОЗВ.03 забезпечений сонячною батареєю збільшеного розміру (промислового виробництва), що говорить про якість самої батареї. За рахунок високої чутливості вона дозволяє працювати приладу навіть в похмуру погоду. Завдяки в сукупності з батарейками (в комплекті не йдуть) забезпечує до 3 сезонів безперебійної роботи. Основним конструкційним елементом пристрою є сердечник, всередині якого розміщуються батарейки. Він дозволяє змінювати що вийшли з ладу елементи живлення, не витягуючи відлякувач з грунту. Такий автономний спосіб харчування дозволяє встановити прилад де завгодно, навіть там, де немає можливості підвести електроживлення. Корпус виконаний з міцного пластику, що дозволяє експлуатувати прилад в будь-яких погодних умовах.
Купити Торнадо ОЗВ.03, який забезпечить Вашому земельній ділянці тривалу надійний захист від шкідників, за вигідною ціною можна в нашому онлайн-магазині «I-Protect» . Безкоштовна доставка по Україні. Гарантія 1 рік. Більш детальніше по т.0677190866
Телефоны: 0677190866
Почта: i_protect@i.ua
ID: 17081